W czym pomoże pakiet assistance?

2016-04-12 20:54

Pomoc drogowa jest czymś, co każdy powinien mieć zapewnione. Nie ma znaczenia to, czy samochód jest niedawno kupiony – każdy pojazd może się popsuć. Nadmiernie dużo osób uważa, iż posiadając auto świeżo ściągnięte z linii produkcyjnej nie potrzebuje pomocy.

Zakup pomocy drogowej

Przed zakupem pomocy drogowej upewnij się, iż zrealizowałeś stosowne poszukiwania. Bez przeglądnięcia całego szeregu propozycji nie będziesz wiedział, co i za jaką cenę można osiągnąć w standardzie. Przecież nie chcesz zostać na drodze z niesprawnym autem bez pomocy, prawda?

Oto kilka osiągalnych korzyści związanych z pomocą drogową:

- Pomoc z rozładowanym akumulatorem. Baterie samochodowe tracą swoje własności z wielorakich powodów. Możliwe, iż zostawiłeś zapalone światło wewnątrz auta albo reflektory. Możesz także mieć kłopoty z alternatorem, a bez niego akumulator błyskawicznie się wyczerpie. Dzięki pomocy drogowej doładujesz swoją baterię samochodową i będziesz mógł ruszyć w dalszą podróż.

- Pomoc z oponą. Nie ma znaczenia jak stary masz samochód – opony się zużywają. Możesz zwyczajnie na coś najechać bądź opona może mieć nieszczelność. Niezależnie od przyczyny pomoc drogowa zapewni wymianę na koło zapasowe.

- Pomoc z zamkniętym zamkiem. Wiele osób znajdowało się w tej sytuacji kiedy uzmysłowiło sobie, że klucze pozostały zablokowane w aucie. To nie jest przyjemne a pomoc ślusarza jest droga. Dzwoniąc po pomoc drogową usługi takie masz wliczone w pakiet.

- Pomoc z pustym bakiem. Przytrafić się może, iż w czasie wypraw zabraknie paliwa – często stacje benzynowe oddalone są od siebie o wiele kilometrów. Korzystając z pomocy drogowej dostaniesz dodatkowe paliwo, przez to będziesz mógł dojechać do stacji i uzupełnić braki.

- Usługi holownicze. Jest to jedna z najistotniejszych cech pomocy drogowej. Sprawdzają się wówczas, gdy samochód trzeba przetransportować do serwisu.

Porównanie usług

Kiedy będziesz analizował propozycje, żeby wybrać stosowny program pomocy drogowej, upewnij się iż zawarte w nim są wszystkie te przypadki przedstawione wyżej.

Tekst napisany dzięki dowóz paliwa Pyskowice