Pomoc drogowa w promocji do ubezpieczenia auta

2016-04-12 20:49

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę albo rozładuje się akumulator. Dziś, sporo osób do swojej polisy ubezpieczeniowej pozyskuje pakiet assistance.

Dorzucenie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą sporo korzyści. Niżej znajdziesz listę najistotniejszych zalet.

Wartość. Dużo firm zaoferuje niższe stawki jeśli do podstawowego ubezpieczenia klient nabędzie dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeżeli masz kłopot ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych tyczących się usterki, reakcja eksperta będzie zazwyczaj szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje koszta holowania. Uszkodzone auto można zawieźć do wykwalifikowanego i certyfikowanego mechanika.

Przedziurawiona opona. Jeżeli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przyjedzie, ściągnie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to częsta przyczyna problemów z samochodem. Może się to stać, kiedy zostawimy włączone światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeżeli Twój zbiornik paliwa w czasie podróży okaże się pusty wezwij technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są wielorakie wydarzenia. Podczas szukania właściwego pakietu skupiać uwagę trzeba na maksymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych zdarzeń, które mogą wystąpić.

Wpis napisany dzięki dowóz paliwa Radzionków